Menu
Your Cart

Zlevněno

0–6 měsíců Edukační box Baby 6 ks 0–6 měsíců Edukační box Baby 6 ks
-25 %
6 senzorických hraček pro miminka v jednom baleníEdukační box Baby od Tooky Toy je určený pro miminka od narození až přibližně do 6 měsíců. Obsahuje 6 montessori senzorických a didaktických hraček (celkem 20 důrných, které podporují zdravý psychomotorický rozvoj vašeho miminka a podněcují jeho smysl..
1,274Kč 1,699Kč
Bez daně:1,053Kč
10 dobrodružných únikovek
-15 % Nedostupné
Přicházíte rádi na kloub záhadám? Milujete dobrodružství? V tom případě je tato kniha určena právě vám.Máte chytrou hlavu a hádanky jsou váš život? Tak už neváhejte a vyřešte s námi deset zapeklitých případů.Tyto stránky jsou adrenalinem přímo nasáklé.Čeká na vás útěk z hradu Kýblštejna, přechytrače..
220Kč 259Kč
Bez daně:220Kč
100 First Words 100 First Words
-30 %
Pojmy jako barvy, zvířata, jídlo a ještě mnohem více.Velkoformátové leporelo, které obsahuje základní slova s kontrastními barevnými obrázkami.  Nádherné ilustrace podporují učení, pojmenovávání a vyprávění.Obsahuje 14 tématických stránek, které zobrazují všechny známé věci a tak zaujmou ty nej..
193Kč 275Kč
Bez daně:193Kč
Activity Board Zvířátka Activity Board Zvířátka
-35 %
Vaše děťátko se zabaví na celé hodiny.Activity board je manipulační a edukační deska ze dřeva se třemi dotykovými mechanismy v podobě knoflíku, vypínače a zavazovací šňůrky.Hračka přispívá ke zlepšení jemné motoriky a logickému myšlení.Manipulační deska má barevné ilustrace tří zvířátek, ze kterých ..
273Kč 420Kč
Bez daně:226Kč
Ahoj mláďátka!
-15 %
Víte, jaké zvuky vydává tygře, slůně, malá koala, mládě pandy a tučňáček?Na každé stránce je zakomponován dotykový prvek ve formě různorodých materiálů, které jsou příjemné na dotek a na každé stránce je také nezbytné zvukové dotykové tlačítko, k jehož spuštění není zapotřebí síly.Dotykové a zvukové..
390Kč 459Kč
Bez daně:390Kč
Albert Einstein - Malí lidé, velké sny
-15 %
Nahlédni do života slavného vědce Alberta Einsteina. Malý Albert sice neoplýval slovy, zato ale oplýval myšlenkami. Ze začátku se mu ve škole příliš nedařilo, brzy však zcela propadl fyzice a matematice a svůj první vědecký článek napsal jako teenager. Albert zasvětil svůj život zkoumání podsta..
212Kč 249Kč
Bez daně:212Kč
Atlas světa Kouzelné čtení Atlas světa Kouzelné čtení
-15 %
Objevujte krásy naší planety s interaktivní knihou!Seznamte se se všemi kontinenty a oceány světa. Zjistěte, jak se všechny státy a jejich hlavní města jmenují a jaké zajímavosti můžete v jednotlivých státech obdivovat. Kniha je namluvena známým českým hercem Otakarem Brouskem ml. Knížka obsahu..
382Kč 449Kč
Bez daně:382Kč
Audrey Hepburnová a její zářivá hvězda
-15 %
Jak se z Audrey Hepburn stala hollywoodská filmová hvězda.Holandsko, 1944. Zatímco Evropou otřásá druhé světová válka, mladá Audrey Hepburnová nachází lásku k tanci. Mezi válečnými hrůzami a všudypřítomným hladem sní o tom, že se stane primabalerínou. A třebaže tento sen brzy ztroskotá, nenechá se o..
424Kč 499Kč
Bez daně:424Kč
Bagr - Jak to funguje Bagr - Jak to funguje
-15 % Nedostupné
Proč je bagr tak užitečný? A z jakých dílů se skládá?Brrrm, Brrrm! Bagr má plno práce. Sledujte, kam jede. První seznámení s bagrem pro děti, budoucí stavaře a stavařky. Ilustrace, výřezy, zábavná fakta a kočička, která se skrývá na každé stránce.Leporelo pro malé stavaře obsahuje ilustrace s výřezy..
212Kč 249Kč
Bez daně:212Kč
Bagr Mates Kouzelné čtení Bagr Mates Kouzelné čtení
-15 %
Interaktivní mluvicí dětská kniha Bagr Mates seznámí děti s dobrodružstvím roztomilého bagru na stavbě.Myslíte si, že se na stavbě nemůže stát nic, co by stálo za řeč? Tak to jste ještě neslyšeli o stavbě, kde je stavbyvedoucím pan Makovička. Právě přijel nový bagr, kterého náklaďák Rudolf pojmenova..
365Kč 429Kč
Bez daně:365Kč
Balanční kameny 18 ks Balanční kameny 18 ks
-30 %
Postav kameny na sebe tak, aby nespadly!Jednoduchá balanční hra od Tooky Toy obsahuje 18 různě velkých a barevných kamenů. Jsou vyrobené ze dřeva a mají dokonale opracované malé plošky, díky kterým můžete jednotlivé kameny stavět na sebe.Děti se učí přesnost a trpělivost.Musí stavět velmi opatrně a ..
357Kč 510Kč
Bez daně:295Kč
Barvy
-15 %
Znáte francouzského výtvarníka a ilustrátora Hervého Tullett? A znáte jeho interaktivní knihy pro děti? Jeho knižní tvorba věnovaná dětem je jako droga - kdo si zakoupil jeden titul, nedočkavě shání další a další. My vám po knížce nabízíme umělce další světoznámý titul - Barvy, který zaujme starší d..
191Kč 225Kč
Bez daně:191Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 477 (40 stránek)