Menu
Your Cart

Podzim

Podzim

Připravte se na pestrobarevné, ale také rozmarné podzimní počasí se vším všudy! Na Babyknihy najdete podzimní výbavu do přírody, vše na podzimní tvoření s dětmi, dobrodružné i naučné knihy na podzim, ale také podzimní dekorace a výzdobu, které rozjasní váš dům všemi barvami. Nechybí ani halloweenské dekorace a masky či společenské hry na deštivé dny.

Objevte například dětské batohy na podzimní výlety, ale i hračky na ven, jako je třeba létací drak. Potřeba bude také dětská pláštěnka. Divadelní sezóna si žádá krásnou kabelku Yuko B. či mašle do vlasů Busy Lizzie. Děti okouzlí vlasové doplňky s podzimními a halloweenskými motivy Rockahula. 

Den strávený doma dětem zpříjemní také různé pracovní a kreativní sešity, kreativní sady, ale také kreativní potřeby, díky kterým si budou moci vytvořit jedinečná díla inspirovaná podzimními barvami.

Nejprodávanějši v kategorii Podzim

Balanční hra Zvířata Pastel Balanční hra Zvířata Pastel
Na cestě
Balanční hra Zvířata PastelPostav pyramidu tak, aby nespadla!Dřevěná balanční hra pro děti Zvířátka v pastelových barvách od Tooky Toy je zábavnou hračkou, která podporuje rozvoj dětí. Sada obsahuje 12 dřevěných zvířátek a 16 balančních doplňků v podobě dřevěné duhy, balančních kamenů a plošin či ro..
465Kč
Bez daně:384Kč
Kreativní sada První voskovky 2 v 1 JednorožecVoskovky pro nejmenší v dárkovém baleníKreativní sada 2 v 1 Jednorožec od Tookyland je určená pro nejmenší umělce, kteří se teprve seznamují s tvořením. V pevném uzavíratelném boxu děti najdou 12 nádherně barevných voskovek v podobě roztomilých..
351Kč 586Kč
Bez daně:290Kč
Kreativní sada První voskovky 2 v 1 DinosaurusVoskovky pro nejmenší v dárkovém baleníKreativní sada 2 v 1 Dinosaurus od Tookyland je určená pro nejmenší umělce, kteří se teprve seznamují s tvořením. V pevném uzavíratelném boxu děti najdou 12 nádherně barevných voskovek v podobě roztomilých dinosaurů..
351Kč 586Kč
Bez daně:290Kč
Velká kreativní sada 3 v 1 Omalovánky Velká kreativní sada 3 v 1 Omalovánky
Doprava Zdarma -40 %
Velká kreativní sada 3 v 1 Omalovánky3 oblíbené kreativní potřeby v jednomVelká kreativní sada 3 v 1 Kreslení od Tookyland je určená pro malé umělce, kteří se seznamují s tvořením. Rodiče ocení, že nic nemusí zdlouhavě připravovat. V přenosném kreativním boxu najdete 3 oblíbené kreativní potřeby Too..
599Kč 999Kč
Bez daně:599Kč
Velká kreativní sada 4 v 1 Barvy v tubě Velká kreativní sada 4 v 1 Barvy v tubě
Doprava Zdarma Na cestě
Velká kreativní sada 4 v 1 Barvy v tubě4 oblíbené kreativní potřeby v jednomVelká kreativní sada 4 v 1 Barvy v tubě od Tookyland je určená pro malé umělce, kteří se teprve seznamují s tvořením. Rodiče ocení, že nic nemusí zdlouhavě připravovat. V přenosném kreativním boxu najdete 4 oblíbené kreativn..
975Kč
Bez daně:806Kč
Hra Ovocný sad a veverkaPrvní společenská hra pro nejmenšíOblíbená společenská hra pro nejmenší Ovocný sad a veverka od Tooky Toy zabaví děti už od 18 měsíců. S veverkou a dřevěným ovocem si můžou hrát samostatně, učit se barvy, počítat, třídit, nebo může hrát hru více hráčů podle přiložených pravid..
390Kč
Bez daně:322Kč
Hmatej a najdi Zvířátka Pastel Hmatej a najdi Zvířátka Pastel
Na cestě
Hmatej a najdi Zvířátka PastelRozpoznej zvířátko podle hmatu!Dřevěná hra hmatej a najdi Zvířátka v pastelových barvách od Tooky Toy je skvělou multifunčkní hračkou, kterou děti využijí samostatně, ale také jako společenskou hru. Hra obsahuje 15 dřevěných figurek zvířátek a dalších přírodních motivů ..
450Kč
Bez daně:372Kč
Dopravní prostředky a značky Pastel 12 ksSada pro milovníky autíčekDřevěná sada na hraní s dopravními prostředky a dopravním značením od Tooky Toy děti zaměstná na celé hodiny. Obsahuje 8 vozidel (auto, taxi, sanitku, hasičské auto, popelářské auto, školní autobus, zmrzlinářské auto a policejní auto..
575Kč
Bez daně:475Kč
Nasazovací kroužky Lev PastelTradiční hračka s originálním designemDřevěná pyramida Lev v pastelových barvách od Tooky Toy umožní dětem skládat zvířátko nejrůznějšími způsoby. Na pevnou dřevěnou základnu s tyčkou můžou děti nasadit 5 barevných kroužků, jak se jim zlíbí. Když vytvoří z kroužků lvíčko..
339Kč
Bez daně:280Kč
Navlékání Zvířátka Pastel 13 ksVelké korálky pro nejmenší v podobě zvířátekSada korálků pro děti s velkým průvlekem Zvířátka v pastelových barvách od Tooky Toy je jedinečnou zábavnou i vzdělávací hračkou. Sada dřevěných korálků obsahuje 12 dřevěných zvířátek a 1 bezpečnou dřevěnou jehlu s provázkem&..
549Kč
Bez daně:454Kč
Kostka s aktivitami Louka Pastel Kostka s aktivitami Louka Pastel
Na cestě
Kostka s aktivitami Louka Pastel5 motorických aktivit v jednom!Krásná dřevěná aktivity kostka s lučními motivy v něžných pastelových barvách od Tooky Toy se stane zdrojem smysluplné zábavy pro vaše batolata. Obsahuje 5 různých motorických aktivit: bludiště se zvířátky, vkládačku se 4 tvary, ozubená ..
549Kč
Bez daně:454Kč
Dřevěná vkládačka Zvířátka Safari auto 9 ks Dřevěná vkládačka Zvířátka Safari auto 9 ks
Doprava Zdarma
Dřevěná vkládačka Zvířátka Safari auto 9 ksJedeme na safari!Dřevěná vkládačka v podobě safari jeepu v pastelových barvách od Tooky Toy zabaví vaše děti na hodně dlouho. Auto je totiž velké, krásně jezdí, má 6 otvorů na vložení 6 dřevěných zvířátek a také 2 figurky v podobě badatelů, kteří mají svá m..
599Kč
Bez daně:495Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 128 (11 stránek)