Menu
Your Cart

Podzim

Podzim

Připravte se na pestrobarevné, ale také rozmarné podzimní počasí se vším všudy! Na Babyknihy najdete podzimní výbavu do přírody, vše na podzimní tvoření s dětmi, dobrodružné i naučné knihy na podzim, ale také podzimní dekorace a výzdobu, které rozjasní váš dům všemi barvami. Nechybí ani halloweenské dekorace a masky či společenské hry na deštivé dny.

Objevte například dětské batohy na podzimní výlety, ale i hračky na ven, jako je třeba létací drak. Potřeba bude také dětská pláštěnka. Divadelní sezóna si žádá krásnou kabelku Yuko B. či mašle do vlasů Busy Lizzie. Děti okouzlí vlasové doplňky s podzimními a halloweenskými motivy Rockahula. 

Den strávený doma dětem zpříjemní také různé pracovní a kreativní sešity, kreativní sady, ale také kreativní potřeby, díky kterým si budou moci vytvořit jedinečná díla inspirovaná podzimními barvami.

Nejprodávanějši v kategorii Podzim

Voskovky pro nejmenší v dárkovém baleníKreativní sada 2 v 1 Jednorožec od Tookyland je určená pro nejmenší umělce, kteří se teprve seznamují s tvořením. V pevném uzavíratelném boxu děti najdou 12 nádherně barevných voskovek v podobě roztomilých jednorožců a 1 kreativní sešit se 45 lis..
586Kč
Bez daně:484Kč
Voskovky pro nejmenší v dárkovém baleníKreativní sada 2 v 1 Dinosaurus od Tookyland je určená pro nejmenší umělce, kteří se teprve seznamují s tvořením. V pevném uzavíratelném boxu děti najdou 12 nádherně barevných voskovek v podobě roztomilých dinosaurů a 1 kreativní sešit se 45 listy plný omalován..
586Kč
Bez daně:484Kč
4 kreativní sady se samolepkami v jednomVelká kreativní sada 4 v 1 Nalepování od Tookyland je určená pro malé umělce, kteří se seznamují s tvořením a milují samolepky. Rodiče ocení, že nic nemusí zdlouhavě připravovat. V přenosném kreativním boxu najdete 4 oblíbené kreativní sady Tookyland, které ob..
720Kč
Bez daně:595Kč
Vyzdobte děti na karneval i oslavu!Velká kreativní sada 4 v 1 Karneval od Tookyland obsahuje vše potřebné na vytvoření dokonalé masky na karneval, ale také na ozdobení se na jakoukoli slavnostní událost. Nic nemusíte zdlouhavě připravovat, vše je přímo v boxu. 4 oblíbené kreativní potřeby a kreativn..
899Kč
Bez daně:743Kč
3 oblíbené kreativní potřeby v jednomVelká kreativní sada 3 v 1 Kreslení od Tookyland je určená pro malé umělce, kteří se seznamují s tvořením. Rodiče ocení, že nic nemusí zdlouhavě připravovat. V přenosném kreativním boxu najdete 3 oblíbené kreativní potřeby Tookyland, které je možné používat samos..
999Kč
Bez daně:908Kč
4 oblíbené kreativní potřeby v jednomVelká kreativní sada 4 v 1 Barvy v tubě od Tookyland je určená pro malé umělce, kteří se teprve seznamují s tvořením. Rodiče ocení, že nic nemusí zdlouhavě připravovat. V přenosném kreativním boxu najdete 4 oblíbené kreativní potřeby Tookyland, které je možné pou..
975Kč
Bez daně:806Kč
První společenská hra pro nejmenšíOblíbená společenská hra pro nejmenší Ovocný sad a veverka od Tooky Toy zabaví děti už od 18 měsíců. S veverkou a dřevěným ovocem si můžou hrát samostatně, učit se barvy, počítat, třídit, nebo může hrát hru více hráčů podle přiložených pravidel. Hra obsahuje 1 figur..
390Kč
Bez daně:322Kč
Rozpoznej zvířátko podle hmatu!Dřevěná hra hmatej a najdi Zvířátka v pastelových barvách od Tooky Toy je skvělou multifunčkní hračkou, kterou děti využijí samostatně, ale také jako společenskou hru. Hra obsahuje 15 dřevěných figurek zvířátek a dalších přírodních motivů ukrytých v kyblíků, do kterého..
450Kč
Bez daně:372Kč
Sada pro milovníky autíčekDřevěná sada na hraní s dopravními prostředky a dopravním značením od Tooky Toy děti zaměstná na celé hodiny. Obsahuje 8 vozidel (auto, taxi, sanitku, hasičské auto, popelářské auto, školní autobus, zmrzlinářské auto a policejní auto), 3 dopravní značky a 1 vitrínku na hran..
575Kč
Bez daně:475Kč
3 hračky od 1 roku v jednom boxuSada dřevěných hraček v kyblíku v pastelových barvách od Tooky Toy zabaví všechny děti přibližně od jednoho roku. Obsahuje 3 zábavné a vzdělávací hračky, které podporují zdravý psychomotorický rozvoj vašeho dítěte, rozvíjí také jeho smyslové vnímání, logické myšlení, ..
585Kč
Bez daně:483Kč
Tradiční hračka s originálním designemDřevěná pyramida Lev v pastelových barvách od Tooky Toy umožní dětem skládat zvířátko nejrůznějšími způsoby. Na pevnou dřevěnou základnu s tyčkou můžou děti nasadit 5 barevných kroužků, jak se jim zlíbí. Když vytvoří z kroužků lvíčkovo tělo, stačí už jen nasadit..
339Kč
Bez daně:280Kč
Velké korálky pro nejmenší v podobě zvířátekSada korálků pro děti s velkým průvlekem Zvířátka v pastelových barvách od Tooky Toy je jedinečnou zábavnou i vzdělávací hračkou. Sada dřevěných korálků obsahuje 12 dřevěných zvířátek a 1 bezpečnou dřevěnou jehlu s provázkem v průhledné přenosné tubě...
549Kč
Bez daně:454Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 158 (14 stránek)