Detske knihy a hracky ktore deti rozvijaju

Malovací ubrusy Dinosauři

3ks unikátního tvůrčího plátna pro malé umělce. Vyfarbujte, malujte, tvořte dinosauři ve velkém.

3ks unikátního tvůrčího plátna pro malé umělce.

Malovací ubrus je obrovské tvořivé plátno s délkou 360 cm nachystané pro malé umělce od 3 let. Díky speciálnímu materiálu ButtenFilm, využijete na malování fixy, pastelky, vodovky, tempery nebo voskovky. Nespočet hodin malování můžete mít v několika krásných variantách. Ubrus je možno ponechat v celku nebo rozdělit na tři kusy. Celková délka ubrusu je 360 cm a šířka 110 cm. Ubrus snadno rozdělíte, díky perforaci, na 3 kusy o rozměrech 110 cm x 120 cm.

Vyfarbujte, malujte, tvořte dinosauři ve velkém.

Na ubrusech se tak může najednou "vyřádit" více dětí najednou. Ubrus je vyroben výhradně z netoxických materiálů, které jsou 100% recyklovatelné. Speciální technologie ButtenFilm zajistí, že ubrus se chová jako papír, ale můžete jej setřít vlhkým hadrem a znovu použít.

Co je ButtenFilm?
ButtenFIlm je unikátní polymerový materiál, také známý jako "polyetylénový papír". Tento materiál vypadá jako pergamenový papír nebo jako papír na pečení, ale je odolný proti vodě i oleji. Můžete na něj malovat propiskou nebo fixkami, stejně jako pastelkami, lihovými fixy nebo dokonce vodovkami a temperami (to je u běžného PE materiálu téměř nemožné). Navíc je ButtenFilm netoxický a šetrný k přírodě. Slovo "Bütten" znamená v německém jazyce "ručně vyrobený papír".

Proč si vybrat PEXI Malovací ubrus?
Při vybarvování ubrusu si děti vybíraji jednotlivé obrazce, fixují si do paměti tvary, učí se jak namalovat jednotlivé objekty nebo postavičky. Vybarvování povzbuzuje děti k tvořivosti. Pomáhá dětem využívat svou představivost, učí je soustředění ä zlepšuje udržení pozornosti. Ubrusy nepouštějí barvu a můžete barvit barvami, pastelkami, nabo lihovými fixy. Díky dvěma perforacím ubrus snadno rukou rozdělíte na 3 stejné ubrusy nebo ho nechte vcelku - zálží na vás, kolik máte dětí :-). Vybarvený ubrus směle použijte k čemu je určený - tedy na stůl, ale největší parádu a radost udělá zajisté na stolech pro dětskou párty!

Pro koho je PEXI Malovací ubrus?
Jaký věk je nejlepší pro začátek vybarvování? Psychologové doporučují věk mezi druhým a třetím rokem. Pamtujeme si to sami - jako malí jsme všichni měli nějaké omalovánky a užívali jsme si vybarvování. Ať už chcete aby se vaše dítě zlepšovalo v jemné motorice a přesnosti, nebo chcete nechat děti volně tvořit a užívat si skvělou zábavu, našli jste přesně to pravé.
Balení obsahuje: 3 ks ubrusů se vzory na vybravení o rozměrech 110x120 cm (spojených perforací po 120 cm) s celkovou délkou 360 cm.
Pastelky nejsou součástí balení
Informácie o produkte
ISBN/EAN 4607104234674
Vydavatelství/ Výrobce Pexi

Napsat recenzi

    Špatný           Dobrý

  • Výrobce: Pexi
  • Rozměry: 41.5cm  x  39cm  x  14cm
  • Hmotnost: 0.248kg
  • Dostupnost: Nedostupné
  • 428Kč
  • Bez DPH: 354Kč

Zákazníci si také zakoupili

Vkládačka Třídící box

Tato krabička obsahuje 5 lišt s 50-ti různými obrázkami - oblečení, zvířát..

800Kč Ex Tax: 661Kč

Čísla, barvy, tvary - vkládačka

Velká vkládací deska umožňuje děťátku procvičovat - čísla od 1-5, základní barvy a tvary (kruh, troj..

635Kč Ex Tax: 525Kč

Puzzle Lidské tělo Tim

Jak vlastně vypadá Tim zevnitř? Už nejmenší děti se zajímají o tělo a jeho funkce. Kostra, krevní ob..

550Kč Ex Tax: 454Kč

Jemné voskovky Smývatelné 12 ks

Unikátní jemné voskovky zaujmou děti i dospělé.Jsou určené nejen na kreslení na papír, ale také na o..

320Kč Ex Tax: 264Kč

Naposledy jste viděli

Malovací ubrusy Dinosauři

3ks unikátního tvůrčího plátna pro malé umělce.Malovací ubrus je obrovské tvořivé plátno s délkou 36..

428Kč Ex Tax: 354Kč