Menu
Your Cart

Snails

Krásné a neškodné laky na nehty.

Snails je značka dětských laků na nehty, které neobsahují žádnou z dvanácti škodlivých látek běžně obsažených v konkurenčních lacích. Laky značky Snails jsou naprosto netoxické a zdravotně nezávadné a lze je smýt vodou. Prioritou značky však není jen nabízet přírodní a zdravou kosmetiku, ale cílí i na prémiovou kvalitu svých produktů, čehož dosahuje zejména použitím těch nejlepších dostupných surovin.

Kosmetika i pro děti.

Laky Snails jsou vyráběny ve Francii a lahvičky z bezolovnatého skla jsou dováženy z Itálie. Plnění pak probíhá v Aténách, kde také sídlí vedení firmy. Značka dlouhodobě usiluje o to, aby se stala celosvětově vedoucí značkou dětské kosmetiky.

Laky na nehty - sada You are Magical Unicorn 3 ks Laky na nehty - sada You are Magical Unicorn 3 ks
Nedostupné
Dopřejte si manikúru, která neškodí malým nehtům.Barevné laky v sadě You are Magical Unicorn budou děti bavit, snadno se totiž nanášejí a myjí, takže je mohou měnit podle nálady. Díky pěknému obalu je to také ideální dárek k narozeninám.Skvělé pro cestování.Díky své velikosti budou i výborným s..
238Kč
Bez daně:196Kč
Lesk na rty - Pop Tart
Nedostupné
Krásné lesklé rty pro malé parádnice a parádníkyLesk na rty děti zabaví, umožní jim na chvíli se cítit jako dospělí a hravý design je sázkou na jistotu. Jemně rty zabarví červeně.Použití: Naneste na rty rovnoměrnou vrstvu pomocí aplikátoru...
204Kč
Bez daně:169Kč
Laky na nehty - sada Verry Berry Licious 3 ks Laky na nehty - sada Verry Berry Licious 3 ks
Nedostupné
Dopřejte si manikúru, která neškodí malým nehtům.Barevné laky v sadě Verry Berry Licious budou děti bavit, snadno se totiž nanášejí a myjí, takže je mohou měnit podle nálady. Díky pěknému obalu je to také ideální dárek k narozeninám.Skvělé pro cestování.Díky své velikosti budou i výborným společníke..
360Kč
Bez daně:297Kč
Krásné oční líčení pro malé parádnice a parádníkyOční stíny děti zabaví, umožní jim na chvíli se cítit jako dospělí a hravý design je sázkou na jistotu. Vytvoří krásné přirozené líčení očí a snadno se nanášejí. V příjemné bílé barvě...
154Kč
Bez daně:127Kč
Krásné oční líčení pro malé parádnice a parádníkyOční stíny děti zabaví, umožní jim na chvíli se cítit jako dospělí a hravý design je sázkou na jistotu. Vytvoří krásné přirozené líčení očí a snadno se nanášejí. V příjemné červené barvě...
154Kč
Bez daně:127Kč
Jako stvořené pro pro malé parádnice a parádníky.Tělové třpytky, které děti zabaví, umožní jim na chvíli se cítit jako dospělí a hravý design je sázkou na jistotu. Má krásný třpytivý efekt na každou párty. V zlatí barvě.Dá se lehce smýt vodou, nebojte seSkvělá možnost pro snadný make-up. Naneste mal..
216Kč
Bez daně:179Kč
Tělové třpytky - Light Pink
Nedostupné
Jako stvořené pro pro malé parádnice a parádníky.Tělové třpytky, které děti zabaví, umožní jim na chvíli se cítit jako dospělí a hravý design je sázkou na jistotu. Má krásný třpytivý efekt na každou párty. V jemně růžové barvěDá se lehce smýt vodou, nebojte seSkvělá možnost pro snadný make-up. Nanes..
216Kč
Bez daně:179Kč
Lak na nehty - Candy Floss
Nedostupné
Dopřejte si manikúru, která neškodí malým nehtům.Barevný lak na nehty Candy Floss bude holčičky bavit díky své krásné barvě a milému obalu. Módní doplněk každé malé slečny, který jistě potěší také jako rafinovaný dárek. Nezanechává trvalé fleky ani v případě, že se vylije na nábytek či kober..
192Kč
Bez daně:158Kč
Laky na nehty - sada Music 3 ks
Nedostupné
Dopřejte si manikúru, která neškodí malým nehtům.Barevné laky v sadě Music budou děti bavit, snadno se totiž nanášejí a myjí, takže je mohou měnit podle nálady. Díky pěknému obalu je to také ideální dárek k narozeninám.Skvělé pro cestování.Díky své velikosti budou i výborným společníkem na cesty. Je..
359Kč
Bez daně:297Kč
Lak na nehty - Pink Bang
Nedostupné
Dopřejte si manikúru, která neškodí malým nehtům.Barevný lak na nehty Pink Bang bude holčičky bavit díky své krásné barvě a milému obalu. Módní doplněk každé malé slečny, který jistě potěší také jako rafinovaný dárek. Nezanechává trvalé fleky ani v případě, že se vylije na nábytek či koberec..
199Kč
Bez daně:164Kč
Lak na nehty - Lollipop
Nedostupné
Dopřejte si manikúru, která neškodí malým nehtům.Barevný lak na nehty Lollipop bude holčičky bavit díky své krásné barvě a milému obalu. Módní doplněk každé malé slečny, který jistě potěší také jako rafinovaný dárek. Nezanechává trvalé fleky ani v případě, že se vylije na nábytek či koberec...
199Kč
Bez daně:164Kč
Dopřejte si manikúru, která neškodí malým nehtům.Barevný lak na nehty Candy Cane bude holčičky bavit díky své krásné barvě a milému obalu. Módní doplněk každé malé slečny, který jistě potěší také jako rafinovaný dárek. Nezanechává trvalé fleky ani v případě, že se vylije na nábytek či kobere..
199Kč
Bez daně:164Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 14 (2 stránek)