Menu
Your Cart

Barvy

Barvy
Nedostupné
Barvy
225Kč
Bez daně: 225Kč
  • Skladem: Nedostupné
  • Váha: 0.27kg
  • Rozměry: 17.40cm x 1.50cm x 19.20cm
  • JAN: 1.50000000
  • ISBN: 9788026209058
  • MPN: 17.40000000

Znáte francouzského výtvarníka a ilustrátora Hervého Tullett?

A znáte jeho interaktivní knihy pro děti? Jeho knižní tvorba věnovaná dětem je jako droga - kdo si zakoupil jeden titul, nedočkavě shání další a další. My vám po knížce nabízíme umělce další světoznámý titul - Barvy, který zaujme starší dětičky od 2,5 roku.

Jak již samotný název napovídá, tentokrát se ponoříme do magického světa barev.

Každá stránka knihy obsahuje jednoduché pokyny, které čtenáře vedou zábavnou cestou za poznáním barev a jejich vlastností. Hlavními hrdiny jsou tečky, kaňky, otisky prstů ... Právě díky nim dítě zjistí, co se stane, pokud se jednotlivé barvy smíchají, či jak se dají navzájem zesvětlit. Na jedné stránce je autorů pokyn, a pokud ho zvědavé dítě poslechne a vykoná (což jistě udělá), výsledek se dostaví hned na následující stránce. Děťátko knížkou třese, naklání ji a vesele tečky stlačuje a ty rostou, mění tvar, barvu i směr.

Fascinován malý čtenář (ale i rodičJ se hravou formou seznamuje s principem míchání barev, zapojuje fantazii a představivost a v neposlední řadě rozvíjí svou kreativitu a pozornost.

Interaktivní knihy Henryho Toulleta jsou jednoduše nezapomenutelným zážitkem pro děti i dospělé. I jeho na první pohled útlá knížečka Barvy v sobě ukrývá množství překvapení a zábavy. Kniha může být jen scénářem při reálném míchání barviček. Zkuste s dětmi míchat vodové barvy a zjistěte jak se mění. Fascinující cesta za poznáním začíná!

Napsat recenzi

Poznámka: HTML není přeloženo!
Špatný Dobré
Captcha