Menu
Your Cart

Magni

Úžasné designové hračky pro všechny děti!

Dánská značka, která vyrábí nádherné dřevěné hračky. Vyberte si z široké nabídky jedinečných skandinávských hraček pro děti od značky Magni. Překrásné hračky vysoké kvality, které potěší děti a rozjasní dětské pokojíčky.

Čekají vás dlouhé hodiny nekonečné zábavy.

S Magni hračkami stráví vaše děti kopec času hraním, skládáním či kutálením... Příjemné pastelové barvy jim dodávají jemný efekt a zvířecí tvary a designy zase rozkošnou osobnost. Super zábavné a edukační hračky, díky kterým dítě trénuje schopnosti své jemné motoriky a rozvíjí koordinaci očí a rukou.
Připravíme zdravé jídlo!Různé druhy ovoce jsou malovány tak, aby vypadaly přirozeně. Součástí je také dřevěný nožík a dítě tak může předstírat, že ovoce opravdu krájí. Ideální set pro poznávání ovoce. Děti si při hře cvičí jemnou motoriku. Učí se také hrát si samostatně, rozvíjejí si slovní zásobu, ..
305Kč
Bez daně:252Kč
Kaleidoskop Pirátský Kaleidoskop Pirátský
Nedostupné
Zahrajte si na piráty!  Krásný kaleidoskop s designem pirátů a pirátských map pro každého malého cestovatele. Při každém pohybu kaleidoskopem se obraz změní.  Tyto krásné vzory jen stěží někoho omrzí. Ideální dárek pro každého...
119Kč
Bez daně:98Kč
Slavím 1 rok - set VI.
-20 %
Tento set je ideální dárek pro oslavu prvních narozenin.Hračky z tohoto setu potěší každé dítě. Stanou se z nich hudebníci. Při skládání puzzle a magnetických kroužků si procvičí koordinaci rukou a očí. Po náročném dni je uspí zvuková knížka.Set obsahuje:Hudební set Modrý (1ks)Hudební sada se skládá..
1,655Kč 2,069Kč
Bez daně:1,368Kč
Slavím 3 roky - set I.
-20 % 2-3 dni
Nejlepší narozeninová oslava.Srdečně tě zvu na největší a nejlepší oslavu všech dob! Nesmí chybět narozeninový dort, který dokonce zahraje narozeninovou píseň a své hosty můžeš nabídnout chutnou kávou. Originálním dárkem může být panenka Christi. A Terka ti prozradí, jak ona slavila své narozeniny.S..
2,598Kč 3,247Kč
Bez daně:2,147Kč
Slavím 1 rok - set II.
-20 % Nedostupné
Tento set je ideální dárek prvních narozenin.Závodní dráha patří do pokoje každého, kdo si rád hraje s autíčky. Xylofonem si děti upevní vztah k hudbě a cvičí si své rytmické schopnosti. S jeřábem rozvíjejí svou schopnost hrát si samostatně, vymýšlejí příběhy. S těmito hračkami budou mít vaše děti o..
1,356Kč 1,695Kč
Bez daně:1,121Kč
Chrastítko Válec Zelená Chrastítko Válec Zelená
Nedostupné
Dřevěné chrastítko ve tvaru válce od značky Magni.  Klasické dřevěné chrastítko zelené barvy, které kromě chrastícího zvuku pobaví vaše dítě i pohybem po podlaze. Pro všechny děti od šesti měsíců.  Chrastítko je vyrobeno z hladkého dřeva a obsahuje pouze přírodní barvy. Vaše děťátko si ji ..
249Kč
Bez daně:206Kč
Chrastítko Válec Růžové Chrastítko Válec Růžové
-30 %
Dřevěné chrastítko ve tvaru válce od značky Magni.  Klasické dřevěné chrastítko růžové barvy, které kromě chrastícího zvuku pobaví vaše dítě i pohybem po podlaze. Pro všechny děti od šesti měsíců.  Chrastítko je vyrobeno z hladkého dřeva a obsahuje pouze přírodní barvy. Vaše děťátko si ji ..
174Kč 249Kč
Bez daně:144Kč
Vkládačka Tučňák Pastel Vkládačka Tučňák Pastel
Nedostupné
Krásná a dekorativní vkládačka ze dřeva s certifikátem FSC.  K dispozici je 6 kusů dřevěných kostek a vkládačka s odpovídajícími otvory, spolu tato hračka aktivuje a následně stimuluje u vašeho děťátka logické myšlení a jemnou motoriku. Jemné pastelové barvy působí uklidňujícím dojmem a d..
575Kč
Bez daně:475Kč
Vrtulka Černá
-50 %
Dětská vrtulka černé barvy s krásným designem.  Vrtulka má kvalitní dřevěnou rukojeť a dítěti slouží jako hračka, která se točí při větru nebo silnějším fouknutí ústy. Hračka je dlouhá 17 centimetrů a tvarem připomíná květinku se zajímavým detailem. S vrtulkou zažije vaše děťátko kopec zá..
65Kč 129Kč
Bez daně:53Kč
Autíčko do ruky s kuličkou Modré Autíčko do ruky s kuličkou Modré
Nedostupné
Dřevěné autíčko do ruky.Lehce uchopitelné autíčko zaujme batolata na první pohled výraznou silikonou kuličkou, která se nachází uprostřed dřevěné konstrukce autíčka. Silikonová kulička se otáčí kolem své osy a pěkně stimuluje miminka pro práci s prstíky na ruce.Malé autíčko se výborně drží v dětskýc..
324Kč
Bez daně:268Kč
Pohár silikonový Zelený
Nedostupné
Silikonový pohárek s designem tučňáka pro nejmenší.  Pohárek zelené barvy s uzavíráním a brčkem je vyroben z přírodního silikonu a prošel bezpečnostním testem LFGB. Sklenice ze silikonu je snadno přenosná, skladná a nerozbitná.  Designem s tučňákem a příjemnou barvou potěší vaše děťát..
375Kč
Bez daně:310Kč
Pohár silikonový Šedý
Nedostupné
Silikonový pohárek s designem tučňáka pro nejmenší.  Pohárek šedé barvy s uzavíráním a brčkem je vyroben z přírodního silikonu a prošel bezpečnostním testem LFGB. Sklenice ze silikonu je snadno přenosná, skladná a nerozbitná.  Designem s tučňákem a příjemnou barvou potěší vaše děťátko..
375Kč
Bez daně:310Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 51 (5 stránek)